Gratis Verzending Hisense SFP-module voor Hua wei en ZTE EPON OLT, LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

€19.10 Gratis verzending

Tags: 10g sfp, vsol olt, vezelschakelaar, epon, eer, hisense tv, grote frees, ax3, 5g cpe pro, plaat zte c320.

Op voorraad

Omschrijving

  • Type Vezel: De Single Modus
  • Model Aantal: LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
  • Grootte: 5*3*3CM
  • Type Aansluiting: SC/UPC
  • Compatibel: Huawei
  • Merknaam: Wowphoon
  • Oorsprong: CN(Oorsprong)
  • Hoeveelheid: 1PCS

Gratis Verzending Hisense SFP-module voor Hua wei en ZTE EPON OLT, LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

Foto ' s:

pakket

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Waardering: 5.00 out of 5 (2 votes)

Een beoordeling toevoegen

Waardering